«2019. december»

Kiváló Oktatói Díj elismerésben részesült két oktató munkatársunk
2019.11.06
A Budapesti Gazdasági Egyetem Kiváló Oktató Oklevelet adományoz - az oktatói munka hallgatói értékelése alapján - kiemelkedő eredményeket elért oktatóknak.

Az egyetem célja, hogy a hazai piacvezető pozíció megtartása mellett meghatározó szerepet töltsön be a regionális nemzetközi felsőoktatási üzleti képzésben. Ennek érdekében kiemelten fontos, hogy a hallgatóknak a gyakorlatban hasznosítható, a nemzetközi munkaerőpiac által elvárt ismereteket adjanak át oktatóink. Bár a BGE az oktatásban megszokottan erős kompetenciákkal bíró intézmény, a hallgatói körben lezajlott generációváltás  –  amely jelentős hatással bír a hallgatók tanulási szokásaira és motivációjára is –  mindenkit folyamatos kihívás elé állít. A gyakorlatorientált, sikerre felkészítő, élményalapú tanulási környezet megteremtésére irányuló törekvések egyik legmeghatározóbb eleme, hogy az új generáció igényeinek megfelelő módszertannal, hallgató-orientált hozzáállással, motiváló, a tehetségeket felkaroló szemlélettel történjen az oktatás.

Az idei évben Kiváló Oktató Oklevelet vehetett át a Kar két oktatója:

•  Balázsné Dr. Lendvai Marietta főiskolai docens
  •  Deákné Gál Anikó mestertanár

Dr. Jancsik András oktatási rektorhelyettes, Deákné Gál Anikó mestertanár, Balázsné Dr. Lendvai Marietta főiskolai docens, Dr. habil Szegedi Krisztina tudományos rektorhelyettes és Prof. Dr. Heidrich Balázs rektor

Gratulálunk, és további eredményes oktatást kívánunk munkatársainknak!

[Közzétételre küldte: Kustánné Fitos Amália * Érkezett: 2019.11.06.]

Hírek

Tisztelt Hallgató! 2019. december 7-én (szombaton) és 2019. december 14-én (szombaton) a Hallgatói Szolgáltatási Osztályon az ügyfélfogadás szünetel! Megértését köszönjük.

Helyszíne: BGE GKZ Innovációs és Tudásközpont * Időpontja: 2019. december 11. (szerda), 11:00 órától