Keresés:
Események
«2019. október»
HKSzeCsPSzoV
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

GKZ munkatársak (A-Z)

Dr. Antal Anita PhD

főiskolai docens
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Pénzügy és Gazdálkodás Tanszék (D épület 2. em. 219.)
  • Telefon: +36(92)509-900/818 mellék
  • Belső telefon: 818
  • Email: Antal.Anita@uni-bge.hu

Antal Csabáné

vezetői asszisztens
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Dékáni Hivatal (D épület 1. em. 104.)
  • Telefon: +36(92)509-952
  • Belső telefon: 952
  • Email: antal.csabane@uni-bge.hu

Badics Albert

kertész
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Gazdasági és Műszaki Osztály (I épület, műhelyek)
  • Telefon: +36(92)509-910 (ügyintézőn keresztül)
  • Email: Badics.Albert@uni-bge.hu

Balázsné Dr. Lendvai Marietta PhD

főiskolai docens
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Logisztika és Menedzsment Informatika Tanszék (D épület 2. em. 215.)
  • Telefon: +36(92)509-926
  • Belső telefon: 926
  • Email: Balazs.Marietta@uni-bge.hu

Balogh Csaba

mesteroktató
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Logisztika és Menedzsment Informatika Tanszék (D épület 3. em. 310.)
  • Telefon: +36(92)509-900/837 mellék
  • Email: Balogh.Csaba@uni-bge.hu

Becze-Varga Melinda

rendezvényszervező
(kiemelt projektek támogatása)
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Dékáni Hivatal (D épület 2. em. 210.)
  • Telefon: +36(92)509-933
  • Belső telefon: 933
  • Email: Varga.Melinda@uni-bge.hu

Dr. Bérces Edit PhD

főiskolai docens
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Pénzügy és Gazdálkodás Tanszék (D épület 3. em. 317.)
  • Telefon: +36(92)509-900/858 mellék
  • Email: Berces.Edit@uni-bge.hu

Berta László

oktatástechnikus
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Számítástechnikai Osztály (F épület 2. em. 210.)
  • Telefon: +36(92)509-920
  • Belső telefon: 920
  • Email: Berta.Laszlo@uni-bge.hu

Bicsák Richárd

programozó
osztályvezető (tartós távolléten)
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Számítástechnikai Osztály (L épület - Infocentrum - 1. em. 123., informatikai iroda)
  • Telefon: +36(92)509-948, +36(92)509-919
  • Belső telefon: 948
  • Email: Bicsak.Richard@uni-bge.hu

Bíró Ferenc

portás
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Kollégium (H épület földszint, porta)
  • Telefon: +36(92)509-904
  • Belső telefon: 904
  • Email: Biro.Ferenc@uni-bge.hu

Dr. Csanádi Ágnes PhD

főiskolai docens
tanszékvezető
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Pénzügy és Gazdálkodás Tanszék (D épület 2. em. 214.)
  • Telefon: +36(92)509-946
  • Belső telefon: 946
  • Email: Csanadi.Agnes@uni-bge.hu

Csányi-Tornyos Eszter

ügyvivő szakértő
(kiemelt projektek támogatása)
Elérhetőségek:

Csapai E. Gyopár

tanársegéd
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Pénzügy és Gazdálkodás Tanszék (D épület 3. em. 319.)
  • Telefon: +36(92)509-911
  • Belső telefon: 911
  • Email: Csapai.E.Gyopar@uni-bge.hu

Cseh Violetta Judit

kollégiumvezető
Elérhetőségek:

Deákné Gál Anikó

főiskolai adjunktus
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Pénzügy és Gazdálkodás Tanszék (D épület 2. em. 211.)
  • Telefon: +36(92)509-943
  • Belső telefon: 943
  • Email: DeakneGal.Aniko@uni-bge.hu

Diffellné Németh Marietta

tanársegéd
Elérhetőségek:

Dömők Miklósné

gazdasági ügyintéző
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Gazdasági és Műszaki Osztály (D épület földszint 7.)
  • Telefon: +36(92)509-931
  • Belső telefon: 931
  • Email: Domok.Miklosne@uni-bge.hu

Egyed Róbert

kertész
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Gazdasági és Műszaki Osztály (I épület, műhelyek)
  • Telefon: +36(92)509-900/854 mellék
  • Belső telefon: 854
  • Email: Egyed.Robert@uni-bge.hu

Fehér Erika

tanszéki ügyintéző
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Logisztika és Menedzsment Informatika Tanszék (D épület 3. em. 311.)
  • Telefon: +36(92)509-915
  • Belső telefon: 915
  • Email: Feher.Erika@uni-bge.hu

Gáspár László

portás
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Gazdasági és Műszaki Osztály (főbejárati portaépület)
  • Telefon: +36(92)509-900, +36(92)509-901
  • Belső telefon: 900 vagy 901
  • Email: gaspar.laszlo@uni-bge.hu

Gerencsér Györgyné

készletgazdálkodó
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Gazdasági és Műszaki Osztály (D épület földszint 19.)
  • Telefon: +36(92)509-918
  • Belső telefon: 918
  • Email: Gerencser.Gyorgyne@uni-bge.hu

Góczán Judit

főkönyvtáros (szaktájékoztató)
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Könyvtár (L épület - Infocentrum - földszint 13.)
  • Telefon: +36(92)509-939
  • Belső telefon: 939
  • Email: Goczan.Judit@uni-bge.hu

Gombócz Antal

informatikai ügyintéző
mb. osztályvezető
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Számítástechnikai Osztály (L épület - Infocentrum - 1. em., informatikai iroda)
  • Telefon: +36(92)509-948
  • Belső telefon: 948
  • Email: Gombocz.Antal@uni-bge.hu

Gombos Tamás

műszaki ügyvivő
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Gazdasági és Műszaki Osztály (D épület földszint 6.)
  • Telefon: +36(92)509-947
  • Belső telefon: 947
  • Email: Gombos.Tamas@uni-bge.hu

Dr. Gombosné Gáspár Katalin

testnevelő tanár
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Pénzügy és Gazdálkodás Tanszék (D épület 2. em. 216.)
  • Telefon: +36(92)509-913
  • Belső telefon: 913
  • Email: Gaspar.Katalin@uni-bge.hu

Dr. Gubán Miklós PhD

főiskolai tanár
dékán
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Dékáni Hivatal (D épület 1. em. 104.)
  • Telefon: +36(92)509-952 (dékáni asszisztens kapcsolásával)
  • Belső telefon: 952
  • Email: Guban.Miklos@uni-bge.hu

Dr. Halász Imre PhD

professor emeritus, a történelemtudomány kandidátusa
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Logisztika és Menedzsment Informatika Tanszék (D épület 3. em. 312.)
  • Telefon: +36(92)509-917, +36(20)950-7303
  • Belső telefon: 917
  • Email: Halasz.Imre@uni-bge.hu

Hornung Tamás

főiskolai docens
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Logisztika és Menedzsment Informatika Tanszék (D épület 3. em. 304.)
  • Telefon: +36(92)509-953; +36(92)509-915
  • Belső telefon: 953
  • Email: hornung.tamas@uni-bge.hu

Horváth László

képzési koordinátor
Elérhetőségek:

Horváth Veronika

tanszéki ügyintéző
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Pénzügy és Gazdálkodás Tanszék (D épület 2. em. 216.)
  • Telefon: +36(92)509-913
  • Belső telefon: 913
  • Email: Horvath.Veronika@uni-bge.hu

Jámbor Balázs

adjunktus
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Logisztika és Menedzsment Informatika Tanszék (D épület 3. em. 304.)
  • Telefon: +36(92)509-953
  • Belső telefon: 953
  • Email: jambor.balazs@uni-bge.hu

Dr. Jármai Erzsébet PhD

főiskolai tanár
tudományos és nemzetközi dékánhelyettes
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Logisztika és Menedzsment Informatika Tanszék (D épület 3. em. 305.)
  • Telefon: +36(92)509-929
  • Belső telefon: 929
  • Email: Jarmai.Erzsebet@uni-bge.hu

Keibl Aliz

tanulmányi ügyintéző
(tartós távolléten)
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Hallgatói Szolgáltatási Osztály (F épület földszint 025.)
  • Telefon: +36(92)509-958
  • Belső telefon: 958
  • Email: Keibl.Aliz@uni-bge.hu

Kiss Csaba

karbantartó, festő
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Gazdasági és Műszaki Osztály (I épület, műhelyek)
  • Telefon: +36(92)509-900/854 mellék
  • Belső telefon: 854
  • Email: Kiss.Csaba@uni-bge.hu

Kiss Gábor

mesteroktató
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Pénzügy és Gazdálkodás Tanszék (D épület 2. em. 217.)
  • Telefon: +36(92)509-942
  • Belső telefon: 942
  • Email: kiss.gabor3@uni-bge.hu

Kissné Bődör Gabriella

gazdasági vezető
gazdasági és műszaki osztályvezető
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Gazdasági és Műszaki Osztály (D épület földszint 27.)
  • Telefon: +36(92)509-909
  • Belső telefon: 909
  • Email: Kissne.Gabriella@uni-bge.hu

Klinger Jánosné

gondnok
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Kollégium (H épület földszint 8.)
  • Telefon: +36(92)509-916
  • Belső telefon: 916
  • Mobil: +36(30)841-1847
  • Email: Klinger.Janosne@uni-bge.hu

Kovács László

portás
Elérhetőségek:

Kramalics Zoltánné

portás
Elérhetőségek:

Kustánné Fitos Amália

hivatalvezető
Elérhetőségek:

Lambertné Katona Mónika

kiemelt projektigazgató
mesteroktató
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Pénzügy és Gazdálkodás Tanszék (D épület 2. em. 208.)
  • Telefon: +36(92)509-924
  • Belső telefon: 924
  • Email: Lambertne.Monika@uni-bge.hu

László András

anyagbeszerző, gépkocsivezető
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Gazdasági és Műszaki Osztály (D épület földszint 19.)
  • Telefon: +36(92)509-918
  • Belső telefon: 918
  • Email: Laszlo.Andras@uni-bge.hu

László Tamás

karbantartó, villanyszerelő
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Gazdasági és Műszaki Osztály (I épület, műhelyek)
  • Telefon: +36(92)509-900/854 mellék
  • Belső telefon: 854
  • Email: Laszlo.Tamas@uni-bge.hu

Lukács-Gaál Eszter

ügyfélszolgálati ügyintéző
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Hallgatói Szolgáltatási Osztály (L épület - Infocentrum - 1. em. 11.)
  • Telefon: +36(92)509-958
  • Belső telefon: 958
  • Email: lukacs-gaal.eszter@uni-bge.hu

Márkus Mónika

tanársegéd
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Logisztika és Menedzsment Informatika Tanszék (D épület 3. em. 310.)
  • Telefon: +36(92)509-954
  • Belső telefon: 954
  • Email: Markus.Monika@uni-bge.hu

Menyhárt Tünde

portás
Elérhetőségek:

Dr. Mészáros Ágnes PhD

egyetemi docens
kari nemzetközi vezető
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Pénzügy és Gazdálkodás Tanszék (D épület 2. em. 204.)
  • Telefon: +36(92)509-900/834 mellék
  • Belső telefon: 834
  • Email: Meszaros.Agnes@uni-bge.hu

Nagyné Halász Zsuzsanna

adjunktus
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Logisztika és Menedzsment Informatika Tanszék (D épület 3. em. 313.)
  • Telefon: +36(92)509-959
  • Belső telefon: 959
  • Email: nagyne.zsuzsanna@uni-bge.hu

Németh Krisztina

ügyfélszolgálati ügyintéző
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Hallgatói Szolgáltatási Osztály (L épület - Infocentrum - 1. em. 11.)
  • Telefon: +36(92)509-949
  • Belső telefon: 949
  • Email: Nemeth.Krisztina@uni-bge.hu

Némethné Czaller Zsuzsanna

mestertanár
Elérhetőségek:

Simon Győző

karbantartó, asztalos
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Gazdasági és Műszaki Osztály (I épület, műhelyek)
  • Telefon: +36(92)509-900/854 mellék
  • Belső telefon: 854
  • Email: Simon.Gyozo@uni-bge.hu

Simonné Romsics Erika

mesteroktató
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Pénzügy és Gazdálkodás Tanszék (D épület 2. em. 203.)
  • Telefon: +36(92)509-900/821 mellék
  • Belső telefon: 821
  • Email: Romsics.Erika@uni-bge.hu

Szabó Csaba

karbantartó
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Gazdasági és Műszaki Osztály (I épület, műhelyek)
  • Telefon: +36(92)509-900/854 mellék
  • Belső telefon: 854
  • Email: Szabo.Csaba@uni-bge.hu

Szabó G. Tibor

főkönyvtáros (feldolgozó, szakinformátor)
könyvtárvezető
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Könyvtár (L épület - Infocentrum - földszint 9.)
  • Telefon: +36(92)509-941 vagy +36(92)509-938
  • Belső telefon: 941 vagy 938
  • Email: Szabo.G.Tibor@uni-bge.hu

Dr. Szabó László PhD

főiskolai docens
kari minőségügyi megbízott
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Logisztika és Menedzsment Informatika Tanszék (D épület 3. em. 315.)
  • Telefon: +36(92)509-950
  • Belső telefon: 950
  • Email: szabo.laszlo4@uni-bge.hu

Szabó Péter

ügyintéző
(felnőttképzési koordinátor)
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Dékáni Hivatal (D épület földszint 18.)
  • Telefon: +36(92)509-906
  • Belső telefon: 906
  • Email: Szabo.Peter@uni-bge.hu

Szekér Ármin

olvasószolgálati ügyintéző
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Könyvtár (L épület - Infocentrum - földszint 13.)
  • Telefon: +36(92)509-940
  • Belső telefon: 940
  • Email: Szeker.Armin@uni-bge.hu

Szelesné Szőke Judit

műszaki ügyintéző
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Gazdasági és Műszaki Osztály (D épület földszint 8.)
  • Telefon: +36(92)509-910
  • Belső telefon: 910
  • Email: Szoke.Judit@uni-bge.hu

Szőke Irén

bér- és munkaügyi ügyintéző
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Gazdasági és Műszaki Osztály (D épület földszint 26.)
  • Telefon: +36(92)509-905
  • Belső telefon: 905
  • Email: Szoke.Iren@uni-bge.hu

Dr. Takács Dávid PhD

főiskolai docens
oktatási dékánhelyettes
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Logisztika és Menedzsment Informatika Tanszék (D épület 3. em. 305.)
  • Telefon: +36(92)509-929
  • Belső telefon: 929
  • Email: takacs.david@uni-bge.hu

Tibákné Nyirati Katalin

kollégiumi kisegítő
Elérhetőségek:

Torma Roland

portás
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Gazdasági és Műszaki Osztály (főbejárati portaépület)
  • Telefon: +36(92)509-900, +36(92)509-901
  • Belső telefon: 900 vagy 901
  • Email: torma.roland@uni-bge.hu

Tóth Balázs

informatikai ügyintéző
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Számítástechnikai Osztály (L épület - Infocentrum - 1. em., informatikai iroda)
  • Telefon: +36(92)509-914
  • Belső telefon: 914
  • Email: Toth.Balazs2@uni-bge.hu

Tóth Ildikó

ügyvivő szakértő
osztályvezető-helyettes
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Gazdasági és Műszaki Osztály (D épület földszint 25.)
  • Telefon: +36(92)509-921
  • Belső telefon: 921
  • Email: Toth.Ildiko@uni-bge.hu

Dr. Tóth Zsuzsanna PhD

adjunktus
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Logisztika és Menedzsment Informatika Tanszék (D épület 3. em. 316.)
  • Telefon: +36(92)509-915 (tanszéki ügyintéző telefonszámán)
  • Belső telefon: 915 (tanszéki ügyintéző telefonszámán)
  • Email: toth.zsuzsanna@uni-bge.hu

Ujj Ferenc Tamás

mestertanár
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Logisztika és Menedzsment Informatika Tanszék (D épület 3. em. 313.)
  • Telefon: +36(92)509-959
  • Belső telefon: 959
  • Email: ujj.tamas@uni-bge.hu

Dr. Vadvári Tibor

adjunktus
(tartós távolléten)
PhD
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Logisztika és Menedzsment Informatika Tanszék (D épület 3. em. 309.)
  • Telefon: +36(92)509-915 (ügyintézőn keresztül)
  • Belső telefon: 915 (ügyintézőn keresztül)
  • Email: Vadvari.Tibor@uni-bge.hu

Varga Petra

kollégiumi ügyintéző
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Kollégium (H épület földszint 12.)
  • Telefon: +36(92)509-912
  • Belső telefon: 912
  • Email: Varga.Petra@uni-bge.hu

Virágh Andrea

ügyintéző
(iktatási és postázási feladatok)
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Dékáni Hivatal (D épület 1. em. 101.)
  • Telefon: +36(92)509-922
  • Belső telefon: 922
  • Email: Viragh.Andrea@uni-bge.hu

Zsupanekné Dr. Palányi Ildikó PhD

főiskolai docens, tanszékvezető
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Logisztika és Menedzsment Informatika Tanszék (D épület 3. em. 320.)
  • Telefon: +36(92)509-945
  • Belső telefon: 945
  • Email: Zsupanekne.Ildiko@uni-bge.hu
Hírek

Hírek

Idén ismét megrendezésre kerül a kerek évfordulós, azaz a 40, 30, 20, és 10 éve végzett hallgatók találkozója 2019.11.23-án (szombaton). Jelentkezési határidő: 2019.11.06.

A 2019/2020. tanév első félévében záróvizsgázó alap-, FOSZK képzésben résztvevő hallgatóknak szak-, záródolgozati konzultációt tartunk, melyre szeretettel várjuk.

A közel egymilliárd forint értékű fejlesztési projekt ünnepélyes átadására 2019.10.11-én került sor. A korábbi F-épület külleme megszépült, terei megújultak és a korábbinál lényegesen korszerűbb környezetet biztosítanak az...

Solution by Sense/Net | Powered by Sense/Net ECM