Demján Sándor – Budapesti Gazdasági Egyetem Vállalkozásfejlesztési Kutatói Ösztöndíj
2020.03.31

Pályázati felhívás

Demján Sándor  - Budapesti Gazdasági Egyetem Vállalkozásfejlesztési Kutatói Ösztöndíj Elnyerésére

2020

A Demján Sándor -  Budapesti Gazdasági Egyetem Vállalkozásfejlesztési Kutatói Ösztöndíjat 2019 őszén hozta létre a Demján Sándor Alapítvány és a Budapesti Gazdasági Egyetem.

Az ösztöndíj célja hazai és vállalkozásfejlesztés tudományos kutatásának és oktatásának támogatása, különös tekintettel a hazai kkv-szféra fejlődésének támogatására, az egyetemi hallgatók vállalkozási hajlandóságának növelésére, illetve Demján Sándor vállalkozói életművének feldolgozására, oktatásban való megjelenítésére, az eredmények közzétételére.

Az ösztöndíjra pályázhatnak a BGE határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszonnyal rendelkező oktatói és kutatói

A pályázatok benyújtásának határideje: május 31.

A teljes pályázati felhívás IDE KATTINTVA, a melléklet pedig IDE KATTINTVA érhető el.