TDK PSZK Eredmények_2019. 11.28.
BGE szintű TDK konferencia a PSZK rendezésében
2019.12.01
A TDK Nap mindenki számára eredményes és hasznos volt! Köszönetünket fejezzük ki valamennyi résztvevő PSZK-s Hallgatónak, konzulenseiknek, a zsűri tagjainak! A PSZK-s helyezések és az országos versengésre javasoltak felsorolása következik, szívből gratulálunk nekik és felkészítő tanáraiknak!

Budapesti Gazdasági Egyetem

Tudományos Diákköri Konferencia

2019. november 28.

5. Marketing – Fogyasztói magatartás

3. helyezett

OTDK-ra javasolt

Puskás Mária Borbála (PSZK): Fogyasztói attitűd vizsgálata a termelői vásárok hatására

Konzulens: Dr. Németh Szilárd

8. Stratégiai menedzsment

Különdíjas

OTDK-ra javasolt

Kocsis András – Pemmer Bálint (PSZK): MOB adatrendszer feltérképezése és kialakítása

Konzulens: Dr. Gubán Ákos, Birkás Petra

9. Számvitel – Adózás

Különdíjas

Fülöp Gellért (PSZK): Hitelezővédelem a hazai gazdasági jogszabályi környezetben

Konzulens: Dr. Sisa Krisztina A.

10. Tőke- és pénzpiac – Vállalati pénzügyek

Bánár Ákos (PSZK): Citizen Data Scientist megoldások a pénzügy területén

Konzulens: Dr. Hegedűs Szilárd, Molnár Péter

14. Vezetés-szervezés

Nagy Bianka (PSZK): KKV vezetők felelősségvállalása munkavállalóikkal szemben

Konzulens: Dr. Csillag Sára

2. helyezett

OTDK-ra javasolt

Gossler Enikő (PSZK): Se veled, se nélküled? – avagy tudásmenedzsment a szakkollégiumban

Konzulens: Dr. Csizmadia Péter, Dr. Németh Szilárd

15. Világgazdaság – Európai Unió – Nemzetközi intézmények

OTDK-ra javasolt

Herczeg Gyula (PSZK): Az államadósság és a gazdasági növekedés közötti kapcsolat néhány kérdése nemzetközi összehasonlításban

Konzulens: Prof. Dr. Losoncz Miklós

A BGE szintű eredményeket itt olvashatják:

Hírek

Egy hete már, hogy megtartottuk éves TDK konferenciánkat - a nyitó előadást azóta is lelkesen emlegetik Hallgatóink!

Tisztelettel és szeretettel hívjuk, várjuk a tudományos élet és a hallgatói tehetséggondozás iránt érdeklődőket konferenciánkra.