Hírek
2018.09.28

A Japán állam által ajánlott rövid távú ösztöndíj

2017.02.20

A BGE pályázatot hirdet a hallgatók részére ERASMUS+ tanulmányi és szakmai gyakorlati mobilitásban való részvételre a 2017/18. tanévben!

2016.06.06

Júliusban diplomázol? Szeretnél akár kilenc hónapot külföldi szakmai gyakorlaton tölteni az Európai Unió bármely országában Erasmus+ ösztöndíjjal? Itt a lehetőség!

2016.03.21

A BGE PSZK pályázatot hirdet a hallgatók részére ERASMUS+ és CAMPUS MUNDI szakmai gyakorlati mobilitásban való részvételre!

2016.03.21

A well-known and successful University from the Netherlands, the AVANS UNIVERSITY OF APPLIED SCIENCES OF BREDA INVITES YOU for their WOODSTOCK CORPORATION PROJECT

2015.03.06

A 2015/16. tanév őszi és tavaszi félévére lehetőséget nyújtunk az Erasmus+ tanulmányi célú mobilitásra keretében egy, illetve két féléves nemzetközi tanulmányi mobilitásban való részvételre.

2015.02.23

We are pleased to invite your students to participate in the first European championship between Universities and Graduate Schools: the “Morpheus Cup”. It will take place for the first time on 19 and 20 May 2015.

2015.01.28

Kedves Hallgatók! A 2014/15 tanév tavaszi féléve során ismét lehetőségük van egyéni kérelem benyújtásával az angol nyelvű képzés lentiekben felsorolt tantárgyai közül választani. Angol képzésről tantárgyfelvételi kérelmüket a modulo rendszerben az egyéni kérelem űrlap kitöltésével tudják jelezni.

Hírek