Hírek
2016.06.06

Júliusban diplomázol? Szeretnél akár kilenc hónapot külföldi szakmai gyakorlaton tölteni az Európai Unió bármely országában Erasmus+ ösztöndíjjal? Itt a lehetőség!

2016.03.21

A BGE PSZK pályázatot hirdet a hallgatók részére ERASMUS+ és CAMPUS MUNDI szakmai gyakorlati mobilitásban való részvételre!

2016.03.21

A well-known and successful University from the Netherlands, the AVANS UNIVERSITY OF APPLIED SCIENCES OF BREDA INVITES YOU for their WOODSTOCK CORPORATION PROJECT

2014.09.22

Kedves Hallgatók! A 2014/2015. tanév második félévére lehetőséget nyújtunk az Erasmus+ tanulmányi célú mobilitásra keretében meghirdetett, fennmaradó helyek betöltésére