ADAPTYKES projekt
2015.03.31

2012-ben indult az ADAPTYKES projekt, amely a finn Lahti Alkalmazott Tudományok Egyeteme, a BGF PSZK és a kolozsvári Babeş-Bolyai Egyetem együttműködésében arra vállalkozott, hogy a finn munkahelyfejlesztési program (TYKES) eredményei alapján a magyar és román intézményi környezet sajátosságainak megfelelő szervezeti innovációs tananyagokat adaptáljon, illetve fejlesszen kis- és középvállalkozások számára. 2014-ben lezárult az offline és elektronikus tananyagok fejlesztése, és próbaképzéseket követő véglegesítése. Az érdeklődők a 2015. január 23.-án Budapesten tartott zárókonferencián ismerhették meg a projekt eredményeit.

Hírek

Mandátuma lejártával leköszön rektori tisztségéről Sándorné dr. Kriszt Éva, a Budapesti Gazdasági Egyetem (BGE) rektora. A posztot 2007 óta betöltő felsőoktatási szakember vezetése alatt a korábbi Budapesti Gazdasági Főiskola...