Komplex vizsga felkészítő EE szakos hallgatóknak
2018.11.14

Kedves Emberi Erőforrások szakos végzős Hallgatók!

A Menedzsment Tanszék szeretne segítséget nyújtani a komplex záróvizsgára való sikeres felkészüléshez. Ehhez oktatóink két alkalommal - november 29. csütörtök 17.00-20.00 óra között (IV. előadó) és december 6. csütörtök 17.00-20.00 óra között (I. előadó) – felkészítőt tartanak.

A felkészítő alkalmak során 2 részletben, általános tájékoztatást kapnak a komplex vizsga elvárásairól és  sajátosságairól, valamint a  záróvizsga témaköreinek áttekintése és értelmezése mellett lehetőségük lesz arra is, hogy az önálló tételkidolgozás során felmerült kérdéseikkel kapcsolatban konzultáljanak az oktatókkal.

Az első alkalom témakörei:

Általános tudnivalók a komplex vizsgával kapcsolatban, Alkalmazott humánerőforrás menedzsment, Nemzetközi-kultúraközi humánerőforrás menedzsment

A második alkalom témakörei:

Munkagazdaságtan, Szervezeti magatartás

Szeretettel várjuk Önöket!

Jelentkezési határidő: november 26. hétfő 10 óra

A jelentkezés módja: google forms:

Hírek

Mandátuma lejártával leköszön rektori tisztségéről Sándorné dr. Kriszt Éva, a Budapesti Gazdasági Egyetem (BGE) rektora. A posztot 2007 óta betöltő felsőoktatási szakember vezetése alatt a korábbi Budapesti Gazdasági Főiskola...