«2020. február»

Demonstrátori pályázat - 2019/2020. tavaszi félév
2020.01.07
határidő : 2020. január 17.

PÁLYÁZATI KIÍRÁS DEMONSTRÁTORI MEGBÍZÁSRA

A 2019/2020. TANÉV TAVASZI FÉLÉVÉRE

A Kar valamennyi tanszékére,

a Testnevelési és Sportközpont kari egységére,

valamint a kari nemzetközi vezető munkájának segítésére

A DEMONSTRÁTORI MUNKA

• A demonstrátor feladata a tanszékek vagy egyéb szervezeti egységek által meghirdetett, oktatást vagy kutatást támogató, illetve adminisztratív munka végzése.
  • Olyan hallgatók jelentkezését várjuk, akik elszántak, tehetséget éreznek kreativitást és kitartást igénylő kutatói és esetenként adminisztratív, szervezési feladatok ellátásához. (Adminisztratív feladatok a tanszék működése során bizony gyakran adódhatnak (fénymásolás, stb.), ezért demonstrátorainktól elvárjuk, hogy szükség esetén a nem szakmai feladatok ellátásában is segédkezzenek.)
  • A nemzetközi vezető mellé olyan, hallgatók jelentkezését várjuk, akik szeretnének megismerkedni a PSZK nemzetközi folyamataival és támogatni azt. A feladat a következőket foglalná magába:
    • Erasmus kapcsolatok hallgatói szintű ápolása:
    • kapcsolattartás a ki- és beutazó hallgatókkal
    • Erasmus népszerűsítése a PSZK-n, egyeztetett program alapján
    • Erasmus ki-és beutazó hallgatói dokumentációk készítése
    • A PSZK-n tanuló külföldi hallgatók, mentoraik és a HÖK koordinálása
    • Nemzetközi anyagok kidolgozásában való részvétel
  • Meggyőződésünk, hogy a demonstrátorként dolgozó hallgatók egy igazi alkotóműhely tagjaivá válhatnak, sok segítséget kaphatnak szakmai ismereteik elmélyítéséhez, illetve üzleti életpályájuk megkezdéséhez.
  • A pályázatot elnyert hallgatóval megbízási szerződést kötünk, legfeljebb heti 10 vagy 20 órai munka ellátására, és havonta 52.700 Ft/105.300 Ft megbízási díjat fizetünk.
  • A személyes meghallgatás ideje: január 31-ig az adott tanszéken, a megbízás kezdete február 1-től.

PÁLYÁZATI FELTÉTELEK

1. Demonstrátori megbízást az a hallgató kaphat, aki a 2019/2020-as tanévben BA képzésben II vagy III. évfolyamra vagy MA/MSc képzésben I. vagy II. évfolyamra jár;
  2. akinek tanulmányi eredménye a pályázat benyújtását megelőző utolsó aktív félévben legalább 3,00 volt.
  3. A pályázó nem állhat fegyelmi, büntető eljárás alatt.
  4. A megbízás nyilvános pályázat útján nyerhető el.
  5. A pályázatot elektronikus formában a SzaboneEndredi.Zsuzsanna@uni-bge.hu e-mail címre és 1 nyomtatott példányban a titkárságon (A101-es szoba) kell benyújtani legkésőbb 2020. január 17-ig.
  6. A pályázat kötelező tartalmi elemei:
  • szakmai önéletrajz (igazolványképpel), amelyben ki kell térni a pályázó eddigi szakmai eredményeire (pl. tanulmányi verseny, korábbi demonstrátori tevékenység),
  • motivációs levél, melyben a hallgató szándékait és elképzeléseit vázolja,
  • az utolsó aktív félév tanulmányi átlagának megjelölése
  • a pályázni kívánt szervezeti egység megnevezése

Pályázni lehet a következő szervezeti egységekhez:

• Pénzügyi és Gazdálkodási Szaknyelvek Tanszék
  • Üzleti Gazdaságtan Tanszék
  • Alkalmazott Kvantitatív Módszertan Tanszék
  • Gazdaságinformatika Tanszék
  • Menedzsment Tanszék
    • Pénzügy Tanszék
  • Számvitel Tanszék
  • Testnevelési és Sportközpont kari egységére
  • a kari nemzetközi vezető mellé

Budapest, 2020. január 7.

Balázsiné dr. Farkas Katalin

oktatási dékánhelyettes