«2020. augusztus»

DIPLOMAOSZTÓ ELHALASZTVA
2020.03.09

Kedves Hallgatóink!

Sajnálattal tájékoztatjuk Önöket, hogy a Budapesti Gazdasági Egyetem Pénzügyi és Számviteli Kara a 2020. március 13-án, 13.00 és 15.30 kezdettel a Budapest Buzogány u. 10-12. Lukács Lajos (V.) előadóba tervezett Diplomaosztó Ünnepségét bizonytalan időre elhalasztja.

Egyetemünk elsődleges célja közösségünk minden tagjának védelme. Az új koronavírus járvány hazai terjedésének megakadályozása, a járvánnyal összefüggő kockázatok csökkentése érdekében az Egyetemen megalakult egy operatív munkacsoport, amely folyamatosan figyelemmel követi az eseményeket, kidolgozza és végigviszi azokat az indokolt teendőket, amelyek alkalmasak az éppen aktuális helyzet kezelésére. A teendők és döntések meghatározásakor mérlegeljük a hallgatóink és családjaik, valamint az Egyetem és munkatársaink érdekeit és biztonságát is.

A mostani döntésre az új koronavírus megbetegedések okán kialakult járványügyi helyzet miatt kerül sor, figyelembe véve a rendezvény tervezett létszámát, az érintettek széles körét és többek közt azt is, hogy a program számos vendége a vírus által különösen veszélyeztetett korosztályba tartozhat.

Az oklevelek elkészültek, az átvétellel kapcsolatban kérjük, hogy a hszo.pszk@uni-bge.hu e-mail címen a Hallgatói Szolgáltatások Osztály ügyintézőivel szíveskedjen a kapcsolatot felvenni.

Az oklevelek esetleges későbbi ünnepélyes átvételének módjáról és időpontjáról az időpont ismeretének függvényében tájékoztatjuk Önöket.

Megértésüket és együttműködésüket köszönve, üdvözlettel:

dr. Csillag Sára

dékán