«2019. szeptember»

PÁLYÁZATI KIÍRÁS DEMONSTRÁTORI MEGBÍZÁSRA
2019.06.27
beadási határidő: 2019. augusztus 20.

PÁLYÁZATI KIÍRÁS DEMONSTRÁTORI MEGBÍZÁSRA

A 2019/2020. TANÉV ŐSZI FÉLÉVÉRE

A Kar valamennyi tanszékére, a Testnevelési és Sportközpont kari egységére, valamint a kari nemzetközi vezető munkájának segítésére

A DEMONSTRÁTORI MUNKA:

• A demonstrátor feladata a tanszékek vagy egyéb szervezeti egységek által meghirdetett, oktatást vagy kutatást támogató, illetve adminisztratív munka végzése.
  • Olyan hallgatók jelentkezését várjuk, akik elszántak, tehetséget éreznek kreativitást és kitartást igénylő kutatói és esetenként adminisztratív, szervezési feladatok ellátásához. (Adminisztratív feladatok a tanszék működése során bizony gyakran adódhatnak (fénymásolás, stb.), ezért demonstrátorainktól elvárjuk, hogy szükség esetén a nem szakmai feladatok ellátásában is segédkezzenek.)
  • A nemzetközi vezető mellé olyan, hallgatók jelentkezését várjuk, akik szeretnének megismerkedni a PSZK nemzetközi folyamataival és támogatni azt. A feladat a következőket foglalná magába:
    • Erasmus kapcsolatok hallgatói szintű ápolása:
    • kapcsolattartás a ki- és beutazó hallgatókkal
    • Erasmus népszerűsítése a PSZK-n, egyeztetett program alapján
    • Erasmus ki-és beutazó hallgatói dokumentációk készítése
    • A PSZK-n tanuló külföldi hallgatók, mentoraik és a HÖK koordinálása
    • Nemzetközi anyagok kidolgozásában való részvétel
  • Meggyőződésünk, hogy a demonstrátorként dolgozó hallgatók egy igazi alkotóműhely tagjaivá válhatnak, sok segítséget kaphatnak szakmai ismereteik elmélyítéséhez, illetve üzleti életpályájuk megkezdéséhez.
  • A pályázatot elnyert hallgatóval megbízási szerződést kötünk, legfeljebb heti 10 vagy 20 órai munka ellátására, és havonta 48.800 Ft/97.500 Ft megbízási díjat fizetünk.
  • A személyes meghallgatás ideje: augusztus 28-ig az adott tanszéken, a megbízás kezdete szeptember 1-től.

PÁLYÁZATI FELTÉTELEK:

1. Demonstrátori megbízást az a hallgató kaphat, aki a 2019/2020-as tanévben BA képzésben II vagy III. évfolyamra vagy MA/MSc képzésben I. vagy II. évfolyamra jár;
  2. akinek tanulmányi eredménye a pályázat benyújtását megelőző utolsó aktív félévben legalább 3,00 volt.
  3. A pályázó nem állhat fegyelmi, büntető eljárás alatt.
  4. A megbízás nyilvános pályázat útján nyerhető el.
  5. A pályázatot elektronikus formában a SzaboneEndredi.Zsuzsanna@uni-bge.hu e-mail címre és 1 nyomtatott példányban a titkárságon (A101-es szoba) kell benyújtani legkésőbb 2019. augusztus 20-ig.
  6. A pályázat kötelező tartalmi elemei:
    • szakmai önéletrajz (igazolványképpel), amelyben ki kell térni a pályázó eddigi szakmai eredményeire (pl. tanulmányi verseny, korábbi demonstrátori tevékenység)
    • motivációs levél, melyben a hallgató szándékait és elképzeléseit vázolja
    • az utolsó aktív félév tanulmányi átlagának megjelölés
    • a pályázni kívánt szervezeti egység megnevezése

PÁLYÁZNI AZ ALÁBBI EGYSÉGEKHEZ LEHET:

• Pénzügyi és Gazdálkodási Szaknyelvek Tanszék
  • Üzleti Gazdaságtan Tanszék
  • Alkalmazott Kvantitatív Módszertan Tanszék
  • Gazdaságinformatika Tanszék
  • Menedzsment Tanszék
    • Pénzügy Tanszék
  • Számvitel Tanszék
  • Testnevelési és Sportközpont kari egységére
  • a kari nemzetközi vezető mellé

Budapest, 2019. június 27.

Balázsiné dr. Farkas Katalin

oktatási dékánhelyettes