«2020. április»

Pályázati felhívás - Felkai András Ösztöndíj 2020
2019.12.06

A Felkai András Ösztöndíj célja, hogy a magyar gazdasági és pénzügyi szektor olyan szakemberekkel gazdagodjék, akiket Felkai Andráshoz hasonlóan pozitív beállítottság, hozzáértés és nemzetközi látókör jellemez. A díj e cél elérése érdekében fiatal magyar gazdasági szakemberek és végzős hallgatók posztgraduális tanulmányainak folytatásához nyújt pénzügyi támogatást.

A Felkai András Ösztöndíjat minden 20-30 év közötti magyar állampolgársággal, vagy magyar igazolvánnyal rendelkező magánszemély megpályázhatja, aki az alább felsorolt közreműködő intézményben gazdasági területen egyetemi, illetőleg mester oklevelet szerzett, vagy valamely intézmény nappali tagozatos hallgatója, és ebben a minőségében legalább öt szemesztert sikeresen elvégzett.

Pályázatok benyújtásának határideje:      2020. május 22.
Eredményhirdetés határideje:                        2020. július 31.

Az ösztöndíjra pályázni csak a pályázati felhívás mellékletét képező pályázati formanyomtatvány és mellékleteinek hiánytalan benyújtásával lehet. A pályázati formanyomtatvány elektronikusan szerkeszthető változatát az Alapítvány honlapjáról (www.felkaiandrasosztondij.hu) lehet letölteni.

Az ösztöndíjpályázatot elektronikus és papír alapú formában is be kell nyújtani.

Az ösztöndíjpályázat benyújtásánál a pályázatok elektronikus formáját az info@felkaiandrasosztondij.hu e-mail címre, a teljes pályázati dokumentációt pedig, postai úton Felkai Tamásnak (1044 Budapest, Flottilla utca 95.) kell elküldeni.

A részletes felhívás és a jelentkezési lap ide kattintva érhető el.