«2019. szeptember»

PÓT-PÁLYÁZATI FELHÍVÁS Demonstrátori megbízásra 2019/2020-as. tanév őszi félévére
2019.09.12

PÓT-PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

Demonstrátori megbízásra

2019/2020-as. tanév őszi félévére

A Budapesti Gazdasági Egyetem Külkereskedelmi Kar oktatási dékánhelyettese a hatályos HKR alapján pót-pályázatot hirdet a 2019/20-as tanév 1. félévére a Kari Nemzetközi vezető mellett és a Mátyásföldi Kollégiumban demonstrátori feladatok ellátására.

Demonstrátori feladatok:

A demonstrátori feladatokat a szervezeti egység vezetője határozza meg. Az érdeklődők előzetesen a szervezeti egységvezetőtől vagy annak megbízottjától informálódhatnak.  A demonstrátorok munkaidejük 20%-ában olyan központi feladatokat látnak el, melyeknek delegálására a Dékán jogosult. (A demonstrátorok központi munkavégzését egy maguk közül választott képviselő koordinálja.) A demonstrátorokat fogadó szervezeti egységek és a demonstrátorok által ellátandó feladatok megtalálhatók az 1.sz. mellékletben.

A munkavégzés időtartama: 20 óra/hét 2019. szeptember 16. napjától 2020. január 31. napjáig terjedő időszakban.

A demonstrátori megbízási díj heti 20 órás munkavégzés esetén bruttó 97.600 Ft/hó.

Pályázati feltételek

Pályázatot nyújthat be az a hallgató:

-          aki a 2019/2020. tanév 1. félévben aktív hallgatói státusszal rendelkezik a BA/BSc, vagy MA/MSc képzésen, és az alapszakos hallgatói jogviszony esetén legalább két lezárt félévvel rendelkezik;

-          akinek a pályázat benyújtását megelőző utolsó aktív félévben a tanulmányi ösztöndíjindexe (korrigált kreditindex) átlaga legalább 3,00 volt;

-          aki nem áll fegyelmi, büntető vagy szabálysértési eljárás alatt.

A pót-pályázat benyújtási határideje: 2019. szeptember 13. 12.00 óra

Benyújtandó dokumentumok

-  A pályázatot a jelen pót-pályázati felhívás 2. sz. mellékletét képező pályázati lapon kell benyújtani (a csatolandó dokumentumokkal együtt ) elektronikus formában a KisvarineSvetz.Zsuzsanna@uni-bge.hu e-mail címre és egy nyomtatott példányban az oktatási dékánhelyetteshez (K.II.9).

- A pályázathoz csatolandó mellékletek: motivációs levél, hitelesített index másolat, szervezeti egység nyilatkozata a demonstrátor fogadásáról (3.sz.melléklet)

Mellékletek letöltése >>>

Budapest, 2019. szeptember 11.                                                                           Oktatási dékánhelyettes

1. sz. melléklet

Kari demonstrátori feladatkör 2019/20. tanév 1. félév

Tanszék/Szervezeti egység

Feladatkör rövid leírása

Kari nemzetközi vezető

A kari nemzetközi vezető munkájának segítése, események koordinálása, fordítási feladatok ellátása, külföldi hallgatókkal való kapcsolattartás ( angol nyelv legalább középfokú ismerete).

Mátyásföldi Kollégium

A kollégiumvezető munkájának támogatása, elsősorban adminisztratív feladatokban. A magyar  és külföldi kollégistákkal való napi kapcsolattartás segítése szóban és írásban. A munka jellegénél fogva mindenképpen kollégista hallgató lenne alkalmas a kollégiumi demonstrátori feladatok elvégzésére.