«2019. november»

2017.05.09

HALLGATÓINK SIKEREI

KVIK-es sikerek az Országos Tudományos Diákköri Konferencián

2017. április 6-8. között került megrendezésre Győrben az Országos Tudományos Diákköri Konferencia Közgazdaságtudományi Szekciója, melyen karunk - az egyetemi TDK konferencián már sikeresen szereplő - 17 dolgozattal képviseltette magát. Az OTDK-n végül 12 dolgozat került bemutatásra. Hallgatóink rendkívül felkészülten érkeztek a megmérettetésre és szép eredményeket értek el.

Az OTDK résztvevő KVIK-es hallgatók: Ambrus Márk, Bodó Pál Bence, Csongrádi Fanni, Egyeki Szabolcs Gergely, Fürjes Tamás, Gréczi Dániel, Kacz Ádám, Kovács Nikolett, Leé Dóra, Lőrincz Kata, Medve Ildikó, Otott Kristóf Miklós, Őry Kinga Eszter, Palaczki Levente, Papp Zsombor Dániel, Párzsi Helén, Pellérdy Nóra, Pop Kitti, Sarkadi Ákos, Sulyok Kitti, Varga Bianka, Vida Ágnes

A KVIK-es hallgatók konzulensei Dr. Brávácz Ibolya, Dr. habil. Székely Ilona, Dr. Németh Patrícia, Dr. Petykó Csilla, Dr. Remenyik Bulcsú, Dr. Szabóné dr. Erdélyi Éva, Dr. Szántó Szilvia, Lovasné dr. Avató Judit, Papp Judit, Sipos Erika

OTDK Bizottsági tagok: Dr. Remenyik Bulcsú, Dr. Petykó Csilla

A KVIK-es hallgatók eredményei:

2. helyezés

Pellérdy Nóra: Nemzeti értékeink, a hagyományos magyar lófajták a turizmus versenypályáján (Konzulens: Sipos Erika)

3. helyezés

Őry Kinga Eszter: A hazai bunkerek, óvóhelyek helyzete és lehetőségei Magyarország turizmusában (Konzulens: dr. Petykó Csilla, Lovasné dr. Avató Judit)

Különdíjak

Csongrádi Fanni – Fürjes Tamás – Varga Bianka: What is cool? – Do the chosen brands represent something among the Millenials? (Konzulens: Dr. Németh Patrícia)

Sarkadi Ákos: „Zöldövezet” Magyarországon (Konzulens: Dr. Németh Patrícia)

A Közgazdaságtudományi Szekció mellett még egy szekcióban érintett volt Karunk. 2017. március 23-25. között került megrendezésre a Tanulás- és Tanításmódszertani – Tudástechnológiai Szekció, melyen Neubauer Katalin: Az eladóképzés dilemmája című dolgozatával 2. helyezést ért el (Konzulens: Hatalyák Aranka).