«2020. november»

A Magyar Vendéglátók Ipartestülete köszönetnyilvánítása"
2015.11.22

A Magyar Vendéglátók Ipartestülete az alábbi levelet jutatta el a Vendéglátás Intézeti Tanszékre:

Tisztelt  dr. Lugasi Andrea Tanszékvezető Asszony!

Ezúton szeretnénk megköszönni a Főiskola segítségét és támogatását, melyet a 2015. november 22-én megrendezésre került Gundel Károly Díjátadó Gálaebédünkön nyújtottak.

Külön köszönetünket szeretnénk kifejezni dr. Sándor Dénesnek, aki együttműködve a Magyar Vendéglátók Ipartestületével, tanulókat szervezett erre a számunkra igen fontos szakmai eseményre, ezzel is segítve munkánkat. A tanulók bizonyították felkészültségüket, alázatos hozzáállásukat, minden téren segítőkésznek mutatkoztak.

Emellett szeretném kiemelni dr. Sándor Dénesnek munkáját, aki együttműködött annak az ötletnek a megvalósulásában, miszerint eredeti Gundel János – féle recept szerint Csanádpalotáról beszerzett ürühúsból készülhessen el a legendás palóc leves, melyet a vendégek igen nagy érdeklődés mellett fogyasztottak el, hiszen az rendkívül ízletes volt, kiválóan sikerült.

Erre az alkalomra készített elő Dénes egy eredeti receptúrát is, melyet kinyomtatva és Gundel János tanár úr és dr. Sándor Dénes a helyszínen aláírva osztogattak az érdeklődőknek.

Kérem, engedje meg, hogy mellékeljek erről egy nagyszerű fotót is.

Még egyszer köszönjük a Főiskola példaértékű hozzáállását és támogatását.

Tisztelettel:

Kovács László