Kereskedelem és marketing BSc (angol nyelven)

Nyelvi tájékoztató

Kereskedelem és marketing alapszak, nappali tagozat (angol nyelven)

Az Ön teendői

>> Nyelvválasztás a Coospace kérdőívében
>> Részvétel a szóbeli tájékoztatón és a szintfelmérő megírása a Coospace-en

Részletes információk

Tisztelt Hallgató!

Az angol nyelvű Kereskedelem és marketing szakon 3 féléven keresztül lesz módja idegen nyelvet tanulni. A következő nyelvek közül választhat: német, spanyol, francia, olasz és orosz.

Kérjük, hogy augusztus 22. 8.00 óra és szeptember 1. 23.59 óra közöttlépjen be a Coospace-en található „Nyelvi szintfelmérés 2019” elnevezésű színtérbe, és mindenképpen töltse ki az ott található rövid kérdőívet. A kérdőívben jelölje meg azt a nyelvet, amelyiket 2019 szeptemberétől tanulni szeretné.

Amennyiben német nyelvet szeretne tanulni, töltse ki a német szintfelmérő tesztet. Az angol szintfelmérőt csak a külföldi hallgatóknak kell kitölteniük.

>> A nyelvválasztó kérdőív és a szintfelmérő teszt kitöltésének határideje: 2019. szeptember 1.

A regisztrációs héten szóbeli tájékoztatót tartunk az idegen nyelvi képzésről, ahol a szaktanárok személyesen segítenek a nyelv és a kurzus kiválasztásában. A tájékoztató pontos időpontjáról és helyszínéről később kap értesítést.

Dr. Hegedüs Gyula
A Gazdasági Szaknyelvek Tanszék vezetője